Загинула жінка, є поранені: рф завдала ударів по чотирьох районах Дніпропетровщини
Понад 50 разів ворог атакував чотири райони Дніпропетровщини протягом понеділка, 22 червня. Застосував безпілотники, артилерію і авіабомбу, повідомляє “Дніпро Оперативний” з посиланням на очільника Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжу.
На Нікопольщині під ударом були райцентр, Марганецька, Червоногригорівська та Покровська громади. Пошкоджені поштові відділення, коледж, заправка, багатоквартирні будинки, приватна оселя, гаражі, авто. Виникли пожежі.
Загинула 77-річна жінка. Постраждали п'ятеро людей. 79-річна жінка госпіталізована у важкому стані. Чоловіки 26, 33 і 44 років, а також 55-річна жінка лікуватимуться амбулаторно.
У Синельниківському районі противник завдав удару по Дубовиківській та Покровській громадах. Понівечені школа і приватний будинок. Поранень дістав 51-річний чоловік. Лікуватиметься амбулаторно.
У Кам’янському районі ворог бив по Верхівцевській громаді. Пошкоджена інфраструктура.
Цілили росіяни по Грушівській та Зеленодольській громадах, що на Криворіжжі. Понівечена інфраструктура, автомобіль. Поранень дістали троє людей.
Нагадаємо, у ТЦК пояснили, чи можна підписати новий контракт під час СЗЧ.