Запустили 5 дронів та били з артилерії: Нікопольський район цілий день під ударом окупантів
![Обстріл Нікопольського району](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2024/02/07/1707324520-fenmf/conversions/photo-2024-02-07-18-48-17-amp.jpg)
Від самого ранку 7 лютого Нікопольський район знаходиться під ударом окупантів. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".
5 дронів-камікадзе влучили по Марганецькій громаді. Покровська сільська була під артобстрілом. Жінка та чоловік, які постраждали від атаки росіян, будуть лікуватися вдома.
В районі пошкоджені 3 приватні будинки, 2 господарські споруди, авто, газогін та лінія електропередач.
Крім того, за уточненою інформацією, через ранковий ракетний удар по Павлограду поранено 30-річну жінку. Також вибуховою хвилею вибило вікна у трьох будинках.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпропетровській області через атаку окупантів пошкоджено комунальну техніку та є влучання по інфраструктурному об’єкту. Також ми писали, що голова ГУР Буданов закликав Канаду передати Україні ракети CRV7.