Дніпровський спортсмен здобув дві медалі на турнірах з дзюдо в Касабланці
![9ec2b54343901b2e93aa71dd6747e3f05961c337.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596628695-emi5k/conversions/9ec2b54343901b2e93aa71dd6747e3f05961c337-1579286143-6iv1x-amp.jpg)
Дніпровський спортсмен Олег Вередиба здобув дві медалі під час змагань на Кубок Африки з дзюдо серед кадетів та Кубок цього континенту серед юніорів.
Змагання проходили у Касабланці (Марокко)
У змаганнях кадетів, у яких взяли участь спортсмени до 18 років із 13країн Європи та Африки, Олег завоював бронзу у ваговій категорії до 55кілограмів.
А в змаганнях юніорського Кубка Африки, де за перемогу боролися спортсменидо 21 року з 10 країн тих же континентів, Олег Вередиба став срібнимпризером у ваговій категорії до 60 кілограмів.
Вітаємо спортсмена!