У Дніпрі стартував Кубок України з веслування на  байдарках і каное

У Дніпрі розпочалися фінальні заїзди Кубку України звеслування на байдарках і каное.

Змагання проходять у рамках програми Бориса Філатова«Дніпро – спортивна столиця».

За право представляти національну збірнута вийти на чемпіонат Європи борються 430 найсильніших спортсменів ізрізних українських міст.

Змагання присвячені пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії  Рябчинської.

Перших переможців нагородив заступник міськогоголови Дніпра Олександр Шикуленко.

Для Дніпра змагання з веслування на байдарках і каное вже сталитрадиційними. Місто має всі необхідні умови, а веслувальний канал дуже
зручний для спортсменів. Тож у мерії Дніпра ставлять амбітну мету –привезти у місто чемпіонат Європи.

«Дуже символічно, що ми відкриваємо літній сезон таких змагань. Рівеньдуже високий. Це свідчить про те, що в нас чудова база.  Місто йпрофільна федерація роблять усе, щоб спортсменам було тут комфортно. Улипні ми очікуємо на представників європейської федерації цього видуспорту. Сподіваємося, що здобудемо право приймати в нашому містічемпіонат Європи», – зазначив Олександр Шикуленко.

Спортсмени, серед яких – чемпіони світу, призери й переможціОлімпійських ігор з веслування на байдарках та каное, змагаються на
різних дистанціях. А саме: 200, 500, 1000 і 5000 метрів у класічовнів-одиночок, двійок та четвірок.

Для 18-річної спортсменки з Дніпра Діани Багно це – перший Кубок Українив дорослій категорії. Загалом за майже чотири роки спортивної кар'єри
дівчина встигла взяти участь у чемпіонаті Європи серед юніорів таздобути чемпіонство на олімпійських дистанціях Кубку України. Нині разом
із херсонським екіпажем вона брала участь у перегонах байдарок-четвірок.

Спортсменки посіли третє місце. Однак, незалежно від результатівцьогорічного Кубку, головна спортивна мрія Діани Багно – потрапити наОлімпійські ігри.

«Цього року непросто, адже вперше все по-дорослому. Це – перший такийстарт, перший відбір. Шанси є, та треба добряче попрацювати. Загалом це
– дуже красивий, але й складний вид спорту. Багато тренувань. Мипрацюємо весь рік, а результат можемо показати лише влітку», – розповілаДіана Багно.

Дмитро Кряж на змагання до Дніпра приїхав з Енергодара (Запорізькаобласть). Серед імовірних конкурентів хлопець називає і спортсменів зДніпра.

«Ми завжди вправляємося по ситуації. Добре, коли багато людей.З'являється азарт і дух змагання. Останнім часом почало з'являтися
багато хлопців-каноїстів з Дубна та Дніпра. Кожне місто встигаєвідзначитися своїми спортсменами», – переконаний Дмитро Кряж.

Категорії: Життя міста

Мітки: Дніпро