У Дніпрі відкрилася виставка художника Олексія Фіщенка
![01bbaeb02ae69664fdc1fd92705742e0a73a4c0c.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596628689-dtk2l/conversions/01bbaeb02ae69664fdc1fd92705742e0a73a4c0c-1579286143-fyhtw-amp.jpg)
В Музеї українського живопису відкриласявиставка графіки відомого українського художника Олексія Фіщенка.
Навиставці представлено 57 робіт автора, виконаних у техніці кольоровоїліногравюри.
Експозиція працює в рамках програми Бориса Філатова«Культурна столиця».
«Через ці роботи я немов розмовляю зі своїм батьком. Бо одна з функцій творчості – це можливість спілкування з автором, незалежно від того, нацьому він світі чи ні. Мені дуже приємно, що роботи мого батькавиставляються саме у Дніпрі. Це місто унікальне. Воно зараз найбільшдинамічно розвивається», – сказав син художника Дмитро Фіщенко.
«Ліногравюра – це гравюра на лінолеумі. Олексій Фіщенко створювавкольорові ліногравюри, а це передбачає, що для кожного кольору потрібно
було вирізати окрему дошку. Це дуже трудомісткий процес, для цього необхідно досконально знати техніку, як її знав Олексій Фіщенко. Ціроботи гармонійні, ритмічні», – наголосила головний мистецтвознавецьМузею українського живопису Людмила Тверська.
Виставка графіки Олексія Фіщенка працюватиме у Музеї українськогоживопису (площа Троїцька, 5А, 3-й поверх) до 24 травня.