Було гучно в п’яти районах: як на Дніпропетровщині минула ніч на 25 червня

Обстріл Дніпропетровщини

Майже 20 разів ворог атакував п'ять районів Дніпропетровщини безпілотниками, артилерією та авіабомбою. Як минула ніч на четвер, 25 червня, повідомляє “Дніпро Оперативний” з посиланням на очільника Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжу.

У Дніпровському районі горів склад з комунальною технікою. Знищені та пошкоджені з десяток легкових і вантажних авто.

На Нікопольщині бив по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах. Понівечені АЗС.

У Зеленодольській громаді Криворізького району пошкоджена інфраструктура. 

У Павлограді виникли кілька пожеж. Понівечені коледж, оздоровчий комплекс, гуртожиток, авто.

На Синельниківщині росіяни поцілили по Васильківській і Дубовиківській громадах. Зайнявся будинок культури. Пошкоджені 12 приватних будинків і господарська споруда.

14 ворожих БпЛА збили цієї ночі сили ППО у небі над областю.

Нагадаємо, раніше ми писали, як отримати безкоштовне зубопротезування ветеранам у 2026 році. 

Категорії: Війна з Росією 2022, Новини області

Мітки: Україна Росія війна, Обстріл, ППО