Майже 8,5 млн грн військовим та нагороди медикам: підсумки чергової сесії міськради Дніпра
У середу, 24 червня, пройшла 82 чергова сесія Дніпровської міської ради, під час якої ухвалили низку важливих для громади рішень. Зокрема, місто виділило додаткові субвенції Силам оборони та рятувальникам Також депутати підтримали мирову угоду щодо врегулювання спору, завдяки чому громада отримає майже 887 тисяч гривень. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний", посилаючись на Дніпровську міську раду.
Майже 8,5 млн грн для військових та 10 млн грн для рятувальників
Під час сесії сертифікати на отримання субвенцій на загальну суму 8 млн 448 тис. грн передали бойовим бригадам.


Військовослужбовиця 1-го окремого штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла Анастасія наголосила, що така допомога дозволяє підрозділам оперативно закуповувати необхідні матеріально-технічні засоби відповідно до актуальних потреб на фронті.
«Такий формат підтримки дозволяє максимально ефективно реагувати на виклики та самостійно визначати пріоритети забезпечення. Ми щиро вдячні громаді Дніпра за постійну допомогу, розуміння потреб військових та готовність підтримувати захисників навіть у складних умовах тривалої війни», — зазначила вона.
Крім цього, місто виділило 10 млн грн субвенції державному бюджету для 8-го пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. За ці кошти планують придбати насосно-рукавний пожежний автомобіль.
До бюджету громади надійде майже 887 тисяч гривень
Також депутати підтримали проєкт мирової угоди щодо врегулювання спору про стягнення коштів за користування земельною ділянкою комунальної власності без належно оформлених документів.

Позов до суду в інтересах Дніпровської міської ради подав керівник Західної окружної прокуратури Дніпра. Зважаючи на суму заборгованості, відповідач запропонував врегулювати спір шляхом укладення мирової угоди. Відповідно до її умов, до бюджету Дніпровської міської територіальної громади має надійти майже 887 тис. грн. Після підписання документ буде передано на затвердження до Господарського суду Дніпропетровської області.
З початку 2026 року вже укладено п'ять мирових угод на загальну суму понад 12 млн грн.
Нагороди медикам та відзнаки студентам, волонтерам і призерам "Джури"
Також під час засідання відзначили 14 медичних працівників міста. За професіоналізм, витримку та самовідданість у наданні допомоги військовослужбовцям і мешканцям Дніпра вони отримали пам’ятні медалі «За медичну допомогу» та подяки міського голови.


Нагородили і представників благодійного фонду Global Empowerment Mission за допомогу громаді під час ліквідації наслідків російських обстрілів.
Окрім цього, відзначили переможців міського етапу гри «Джура» та учасників конкурсу «Студентська весна». За рішенням самих студентів, 75% призового фонду конкурсу цього року передадуть на потреби Збройних сил України.


А ще депутати підтримали звернення до Міністерства культури України щодо надання Дніпровському драматичному молодіжному театру «Віримо!» статусу академічного колективу.
Нагадаємо, раніше ми писали, що мер Борис Філатов розповів про результати відрядження до Лондона.