Внаслідок ворожих ударів по Нікопольському району постраждали двоє людей
![Удари по Нікопольському району](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2024/03/28/1711607837-xgxb1/conversions/imgonline-com-ua-resize-dzezzhbtd3k0-amp.jpg)
У ніч на 28 березня окупанти не припиняли терор Дніпропетровської області. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний».
Як написав голова Дніпропетроської ОВА Сергій Лисак, ввечері та вночі росіяни 4 рази обстріляли Нікопольський район з важкої артилерії та поцілили дроном-камікадзе. Під ударом були Покровська, Марганецька громади і сам Нікополь.
Осколкові поранення отримали 65-річний чоловік та 53-річна жінка. Їх госпіталізували в стані середньої тяжкості.
Пошкоджені готель, 4 приватні будинки, авто та лінія електропередач. Зруйнована господарська споруда, ще дві – понівечені.
Окрім того, цієї ночі агресор випустив по Україні 28 «Шахедів», 26 з яких вдалося знищити оборонцям неба. Окрім Дніпропетровської, ППО працювала в Одеській, Харківській та Запорізькій областях, повідомляють в Повітряних Силах ЗС України.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як відбувається евакуація тіл загиблих воїнів ЗСУ до Дніпра. А ще ми пояснювали, як уникнути неприємних тем у спілкуванні з військовими.